16 marca 2016 Sokowirówka i wyciskarka - zakup
Sokowirówka - jej dodatkowe wyposażenie i nietypowe funkcje

Sokowirówki mają obecnie różnorakie dodatkowe części. Wymienić tutaj można kubek do przygotowywania koktajli, filtry do różnych produktów, specjalny duży otwór do wkładania owoców.

 

Sokowirówek w sklepach jest naprawdę bardzo wiele i każdy może szukać dla siebie odpowiedniego urządzenia. Producenci oczywiście mocno pracują nad ulepszaniem swoich sprzętów. Mamy obecnie wiele ciekawych propozycji, spośród których każdy wybierze dla siebie cos odpowiedniego. Wymienne części sokowirówki Poszczególne modele urządzeń będzie można rozbudowywać, zdejmować niektóre części i wymieniać na inne. Kubek miksujący pomaga nam przygotowywać koktajle, sosy czy desery. Można również wykonywać zupki dla małego dziecka.

 

Niektóre sprzęty posiadają malakser, dzięki czemu uda się rozdrobnić i siekać owoce czy warzywa do sałatek oraz surówek. Inna cześć wymienna do młynek żarnowy, który może także mielić kawę, ziarna słonecznika, przyprawy czy orzechy. Niektóre sprzęty mają również opcje kruszenia lodu, która jak się okazuje w wielu sytuacjach fajnie się sprawdza. Można również wybrać sprzęt, który zgniata nie tylko owoce i warzywa, ale poradzi sobie również z pestkami, ziołami. Powiększony otwór na całe owoce i warzywa Niektóre mniejsze urządzenia są tak przygotowywane, że trzeba w nie wkładać owoce i warzywa, które będą wcześniej pokrojone, ponieważ inne są tam nie zmieszczą.

 

Duży otwór w rozmiarze XXL przyda się w momencie, gdy chce się wkładać całe jabłka, pomarańcze czy buraki. To wygodne rozwiązanie, które sprawi, że sok uda się przygotować bez krojenia i obierania poszczególnych składników. Uchwyt z blokadą bezpieczeństwa Bezpieczeństwo może nam zapewniać specjalnie przygotowywany uchwyt, który ma przycisk z ramieniem blokującym. Stanowi to gwarancję odpowiednio zamykającą urządzenie oraz pozwala go wygodnie wykorzystywać. Jest to praktyczne rozwiązanie, gdy w domu będą małe dzieci. Kilka filtrów w jednym urządzeniu Sokowirówki mają najczęściej kilka filtrów. Jeden będzie przeznaczony do soku, drugi do sosów, inny do zup.

co można przygotować w sokowirówce?

 

Niektóre mają także takie do bitej śmietany czy mleka. Filtry są wymienne, w wielu przypadkach wyświetlacz pokazuje nam stan zżycia. Może sobie latem zafundujesz?: Wybieramy maszynkę do lodów Funkcja wyboru szybkości pracy W niektórych urządzeniach mamy specjalne rozwiązania, które odpowiadają za tempo pracy. można również mieć pięć poziomów szybkości. Dzięki temu sok, który będzie przygotowywany może mieć różną konsystencję w zależności od tego, która opcja nam odpowiada. W niektórych sprzętach wprowadzona jest również odpowiednia blokada, która chroni przed kapaniem soku.

Zobacz również
Sokowirówka i wyciskarka - zakup

Na rynku dostępne jest wiele rodzajów wyciskarek do soku, ale zdecydowanie najlepsze wśród nich są pionowe wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom i Kuvings, które wyposażono w pojedynczy...

Sokowirówka Wśród urządzeń do przygotowywania soku najbardziej popularne są sokowirówki. Ich obsługa jest bardzo prosta. Wyciskają one sok dzięki temu, że wbudowano w nie wirujące...

Nie jest tajemnicą, że świeżo wyciskane soki są źródłem wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Jednak by pozyskać dostęp do tej upłynnionej skarbnicy...